wolumenu oparciu

Wskaźniki głośności dla Opcje binarne

Tom jest dobrze znanym wskaźnikiem kierunku rynku. Liczba osób zaangażowanych w danym ruchu, w stosunku toe liczba osób zaangażowanych na podstawie średniej, jest kluczem metryki Strona za pośrednictwem brokerów określające siłę lub brak siły na rynku. Problem polega na tym, że śledzenie zmian objętości na własną rękę na innych niż na poziomie bardzo podstawowym może być dość niechlujny.Na szczęście dla nas istnieje szereg wskaźników, na podstawie objętości, które Więcej mogą służyć do nas. Narzędzia te są świetne sposoby na znalezienie tendencja następujące sygnały, jak również potencjalnych obszarów odwrócenia.

Na balans głośności

Na balans głośności lub Aw skrócie jest to wskaźnik opracowany w 1960 roku przez Josepha Granville. Wierzył, i słusznie, że zmiana w podstawowej objętości bez przedstawiciela zmiany ceny akcji, było wskazanie przyszłego ruchu. Jego teorie zostały włączone razem tworzą ten Znajdź Broker wskaźnik, który porównuje ceny zamknięcia dwóch kolejnych sesji giełdowych. Jeśli cena na drugi dzień jest wyższa niż na pierwszy dzień wielkość jest uważana za „aż objętość” i dodaje do wczorajszego czytania. Jeśli drugi świece zamykania jest poniżej pierwszego dnia, w którym objętość jest uważana za „objętość w dół” i odejmuje się od poprzednich dni odczyt. Z biegiem czasu wskaźnik pokaże przejść do tej strony zbieżności i rozbieżności, które są aktualne wskazania potencjalnego odwrócenia rynku.

Oscylator głośności

Oscylator głośności jest podstawowym narzędziem objętość, która wykorzystuje dwie średnie ruchome stworzyć swoją działkę. Jest jeden szybki i jedna wolna średnia ruchoma, zwykle 14 do 28 barów, odpowiednio. Przeciętny szybko poruszających się następnie odjąć od średniej kroczącej powolne, aby utworzyć wskaźnik. Wzrost objętości związane z podwyższenie lub obniżenie ceny pokazuje siłę trendu. Podobnie, zmniejszenie objętości można pokazać podstawową słabość. W ten sposób wskaźnik może potwierdzić http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ trendów, przewidywania wyprysków i odwrócenia trendu i wytwarzają sygnały następujące. Ze względu na sposób, w którym wskaźnik ten wywodzi się może bardzo szybko zmienić kierunek, dzięki czemu dłużej analizę terminu tj szczytów i dolin, bardziej aktualne.

The Force Index

The Force Index to narzędzie uzyskany przez Dr Alexander Elder i opisane w książce „Trading na życie”. Jest to świetna książka, a zalecana czytać, ale to już inna historia. Wskaźnik ten wykorzystuje działanie wielkość i cena produkować odczyt siły lub „siły”, z ruchu. Dr Elder uważa, że trzy rzeczy odpowiadają za ruch na rynku; Kierunek, zakres i wielkość, a wskaźnik ten wykonuje wszystkie trzy do account.The preparatu jest bardzo prosta. Bliskie bieżącego okresu jest odejmowany od zakończenia poprzedniego okresu, a następnie mnożone przez objętość, więc jeśli dzisiejszy blisko jest wyższa uzyskana liczba będzie pozytywna i jeśli dzisiejszy blisko jest niższy odczyt będzie ujemny. Im większy ruch i większe objętość bardziej siłą napędową ruchu. Chociaż nie tak dobre dla określanie kierunku, z dnia na dzień, lub baru do baru, jest to doskonałe narzędzie do pomiaru siły trendu poprzez zbieżności / rozbieżności oraz identyfikację obszarów potencjalnego odwrócenia.

Głośność Wskaźnik przepływu

Głośność Wskaźnik przepływu jest uważany przez wielu za poprawę na Aw, który jest już przyzwoity wskaźnik. Główne różnice to w jaki sposób dane są uzyskiwane, i to w jaki sposób jest on wyświetlany. W przeciwieństwie Aw która porównuje dwie ceny zamknięcia, a następnie po prostu dodaje lub odejmuje Głośność VFI używa bardziej złożonych obliczeń. Po pierwsze, VFI używa „typowych” ceny, która jest średnią wysoki, niski i blisko. Jest ona następnie nakładana objętość do dodatniego lub ujemnego odczytu określonych granicach od ciętych, które są przeznaczone do wygładzania gwałtowne zmiany objętości. Wtedy jest wygładzona, ponownie przy użyciu średniej kroczącej, zwykle 50 bar, w celu wytworzenia bardzo gładką oscylator, który przemieszcza się powyżej i poniżej linii środkowej sygnału zero. Wskaźnik ten jest łatwiejszy w użyciu niż Aw ponieważ wytwarza mniej whipsaws ale oznacza też być może trzeba będzie trochę poczekać na sygnał do ognia.Podobnie jak w przypadku wszystkich oscylatorów ten jest dobry dla wielu różnych rodzajów sygnałów, w tym rozbieżności konwergencji, wsparcie i odporności, siły trendu i rozjazdy.

Moje ostatnie myśli

Są to wszystkie wielkie narzędzia i niezwykle przydatna dla handlowców. Myślę jednak, że VFI jest najlepszy i najłatwiejszy w użyciu. Preparat jest bardziej skomplikowana, ale z wygładzaniem tworzy łatwiejsze do odczytania wskaźnik i taki, który będzie produkować znacznie mniej fałszywych sygnałów. Jeśli spojrzeć na mojej grafice powyżej widać, że pierwsze trzy wskaźniki wszystkie wyprodukować linię, która mniej lub bardziej podąża tą samą ścieżką, gdy VFI produkuje wiele różnych linii, która jest bardziej w zgodzie z trendu rynkowego. Jednak, w zależności od wyboru, jestem pewien, że to jest łatwe, aby zobaczyć, jak dobrze dodanie wskaźnika w oparciu głośności może być do swoich strategii.