sukces jako przedsiębiorca

Oto lista podstawowych rzeczy, które czuję, przedsiębiorca musi posiadać, aby odnieść sukces.

1. Zatrzymaj overtrading! 

Overtrading jest jedna rzecz, która zniszczy swoje konto jak nic innego. Oczywiście, jeśli nie handlu lub handlu minimalnie trudno jest zarabiać pieniądze. Niektóre nowsze handlowców są prawie nie boi się być przyklejony do komputera obserwując rynki opcjeonline 40+ godzin tygodniowo w strachu brakuje na transakcji, a tym samym tracą pieniądze, które mogłyby zostać podejmowania. Ale rozumiem, że nie jest pozycją handlową w sobie. Szczerze mówiąc, handel i obrót za dużo dla kaprysu to łatwy przepis na katastrofę. Dowiedziałem się na własnej skórze, opteck wycierając się więcej niż opteck broker opcje binarne platforma jeden rachunek opteck papierów kiedy po raz pierwszy rozpoczął się, potęgowane przez fakt, że nie mają realną strategię handlową na początku. To doprowadza mnie do następnego punktu.

2. Czy plan handlu

Mając doskonałą samodyscypliny jest absolutnie niezbędne do sukcesu handlowego. To może wydawać się oczywiste stwierdzenie i łatwo jest powiedzieć: „w porządku, mam zamiar być zdyscyplinowany podczas obrotu.” Ale to jest bardzo proste, aby ocenić, czy naprawdę jest utrzymanie IQ Option dyscypliny wymaganej opinie 2016 IQ Option broker opcje binarne odnieść sukces IQ Option przedsiębiorcy. Jeśli nie jesteś, będziesz overtrade doświadczenie emocji while obrotu oraz najprawdopodobniej straci swoje pieniądze. Dlatego trzeba wykonać plan handlowy, który zawiera pierwszy i formost jak wykonać swoją strategię w kółko z minimalnym błędem. To, co pokrywa większość mojego bloga artykułów – w jaki sposób wykonywać moją strategię handlową w kółko i kółko z jak najmniejszym emocji, jak to możliwe.

Druga sprawa, że plan ten powinien obejmować to zarządzania pieniędzmi. Topoption Jak zamierzasz zainwestować opcje binarne Topoption platforma swoje pieniądze Topoption w każdej branży? Moja rada jest taka, aby stałe rozmiary inwestycji handlowych. W przeszłości nie zrobiłem tego względu, że starałem się zamienić niewielką ilość kapitału w większej ilości. Ale w tym momencie byłem już bardzo pewnie w moich możliwości handlu ze względu na to opłacalne w przeszłości. Teraz jednak zrobić handlu stałych rozmiarów inwestycyjnych.Oznacza to, że każda handlowa opcje binarne Biorę ma taki sam oszustwo platforma opcje binarne rozmiar. I to również nie opcje binarne więcej niż 1% kwoty pieniędzy mogę utracić, że dedykuję do obrotu. Należy zachować tę inwestycję stałe – nie skalowanie w górę lub w dół, dopóki nie osiągnął spory wzrost zysku. Wielkość handlowa powinna być tak mała, że niemal czuje się jak tracisz czas, nawet handlowej. Brzmi intuicyjne jest twoim celem jako przedsiębiorca jest do zarabiania pieniędzy. Ale jeśli starają się inwestować więcej Plus500 niż zalecana w Plus500 broker opinie opinie każdym handlu, to Plus500 poglądowe braku dyscypliny i zachęca emocji w handlu. I handlu emocje oparte zniszczy nikomu. Zawsze zdefiniować ryzyko jako część swojego planu handlowego.

I nigdy nie używać metody Martingale zarządzania pieniędzmi w celu odzyskania wcześniejszych strat. Nawet jeśli strategia Martingale jest skonfigurowany w taki sposób, że nie usunie swoje konto aż gromadzą sześć strat, może to bardzo dobrze się stało. Mogę mówić z własnego doświadczenia w tej kwestii. Miałem system zarządzania pieniędzmi Martingale skonfigurować w taki sposób, że nie będzie wymazać moje konto, chyba że przegrał osiem transakcji z rzędu. Wiesz, jak długo trwało moje konto? Dwa dni. Nawet jeśli przedsiębiorca jest bardzo dobre i średnie 70% ITM, to jest bardzo prawdopodobne, że w miarę upływu czasu, w pewnym momencie swojej kariery straci sześć transakcji z rzędu. W rzeczywistości, to prawie na pewno, jeśli występuje wystarczająca ilość transakcji. Więc proszę nie używać Martingale w handlu w dowolnym momencie, tak satysfakcjonujące jak mogłoby się wydawać, aby móc nadrobić kilka kolejnych transakcji tracąc w rzędzie za pomocą pojedynczego handlu wygraną. Ale jeśli wystarczająco dużo czasu upłynie, końcowy wynik nigdy nie jest dość.

Może być również przydatna dla plan handlu mieć określone zasady handlu, które przylegają do świadomie (bo trzeba nieomylną samodyscypliny do pomyślnego przedsiębiorcy). Na przykład, może to być coś w stylu „jeśli stracę więcej niż dwa zawody z rzędu, skończę na dzień.” To, moim zdaniem, jest stałym regułą jest, że po trzech zawodach prosto przegranej, jesteś prawdopodobnie czuje bardzo źle o tym, jak dzień obrotu wbiegł a może po prostu dobrze mieć silną pokusę, aby wrócić na rynki, aby spróbować wygrać zwrot pieniędzy. I handlu zemsta jest emocjonalna handlowym i będzie służyć tylko do niszczenia konta. Posiadanie „must-win” mentalności może być dobre, jeśli jesteś sportowcem o silnej determinacji, aby wykonać jak najlepiej, ale na pewno nie będzie działać jako przedsiębiorcy.

Można także umieścić w planie odwrotny reguły nigdy o handel na ponad trzy zwycięskich zawodach z rzędu w ciągu jednego dnia. Handel z poczuciem euforii lub nadmiernej często może być tak samo niebezpieczne jak handel z frustracją.

Podsumowując ten punkt, cała Celem planu handlu jest, aby utrzymać się odpowiedzialności. Największym wrogiem handlowca jest zawsze sam, a nie rynek. Plan handlowym, w pewnym sensie, jest po prostu sposobem na uratowanie się od siebie, czy to ma sens.

3. Prowadzi dziennik handlu

Uważam, że ważne jest, aby śledzić wszystkie swoje transakcje w formie dziennika. Oczywiście, w dzisiejszych czasach tylko to ma sens, aby była ona elektronicznych opartych podano, że wszystkie handlową występuje na komputerze. Mój blog tu jest rzeczywiście to, co uważam za moje własne czasopismo handlu, oprócz mojego osobistego wątku na forum tu na binaryoptions.net.

Prowadzenie bloga lub gwint na wiadomości internetowe pokładzie handlu tematyce Jest to świetny sposób, aby archiwizować swoje postępy. To prawda, nie trzeba wpisywać się ponad 1000 postów słów dla czasopisma handlowego, jak ja się tu na mojego osobistego części strony, chyba że celem jest bezpośrednio kształcić innych przedsiębiorców w sposób pogłębione. Ale rozpoczynając wątek na forum, tak jak inni przedsiębiorcy zrobili, to fantastyczny sposób, aby kronika swoje postępy i dzielić się nią z innymi. Może pracować, aby inspirować innych przedsiębiorców i miejmy nadzieję, pomóc im uczyć się na własnych błędach. Wysyłanie zrzutów ekranu oraz bardzo krótkich opisów jest wszystko, co trzeba zrobić, i nie powinny spożywać więcej niż dziesięć minut każdego dnia handlowego. Nawet jeśli masz naprawdę zły dzień obrotu, to warto. Nigdy nie jest wstyd, aby mieć kilka dni złych wyników handlowych, jeśli jesteś w trakcie nauki tajniki handlu na rynkach. Kiedy po raz pierwszy rozpoczął, chciałbym mieć kilka dobrych odcinków, a także kilka bardzo złych odcinkach, gdzie chciałbym stracić pięć transakcji z rzędu i innych podobnych smug. W rzeczywistości, pamiętam czas, patrząc na mój handlowej ekranie historii na moim profilu konta, a ja poszedł 1/10 ITM na moich ostatnich dziesięciu transakcji. Myślę, że byłoby fajnie gdybym archiwizowanie moich transakcji gdzieś od samego początku. Byłoby naprawdę pokazać, jak daleko doszedłem od tamtego czasu. Ale niestety, nigdy nie prowadzić dziennik handlu jakiejkolwiek kiedy po raz pierwszy rozpoczął się.

Może być również prywatne, jeśli tak zdecydujesz, utrzymując screeny z wykresów z adnotacje pokazując gdzie wziął transakcji i być może dowolny krótki opis procesu myślowego, dlaczego wziąłeś tego konkretnego zawodu.

4. Odpowiednio wybierz aktywów i wykresów ramy czasowe 

Należy zawsze wybierać aktywa że jesteś bardzo zaznajomiony z nich przed rozpoczęciem handlu na żywo z prawdziwymi pieniędzmi zagrożona. Jeśli czytasz moje opcje binarne blogu artykuły tutaj, zobaczysz, że dość dużo handlu dokładnie taki sam zasób każdego dnia handlowego. Wybór ten składnik (a) najwyższa płacenie broker ma do zaoferowania może być dobrym sposobem, aby zwiększyć marżę zysku. Ale pamiętaj, że bierzesz pod uwagę aktywa że czujesz się komfortowo obrót względem zmienności, jak posłuszny jego poziomy wsparcia i oporu, względna gładkość lub choppiness swojej ceny akcji, i tak dalej. Wybierz aktywa, które pasują do osobistych preferencji handlowych.

Dla mnie zawsze unikam egzotycznych par walutowych w moim obrotu. Na przykład, jestem prawie pewien, że będę strasznie próbuje handlować EUR / SEK (Euro / Korona szwedzka). Dla mnie, wykres wygląda jak bałagan na większość, jeśli nie wszystkie, ramy czasowe. Ogólnie rzecz biorąc, omijając okolice z aktywów do aktywów i handel impulsywnie nigdy nie jest dobrą rzeczą. Trzyma się tego samego składnika aktywów (lub samej pary lub kilka) i stosując swoją strategię / system do niego ciągle jest najlepszym.

Biorąc pod uwagę swoje ramy czasowe obrotu jest ważne, jak dobrze. Dla krótkoterminowych opcji binarnych, wiele jak na wykresie 1 minuty i wielu jak na wykresie 5 minut. Niektórzy używają obu niemal jednakowo. Ze wspólnym TEN i piętnaście minut expiries, stosując harmonogram obejmujący świeczniki cen na okres krótszy niż wygaśnięcie handlu sens.Przedstawiamy krótsze kawałki organizowanych danych na temat cen można uzyskać lepszą rozdzielczość, w jaki cena jest działającą na mniejszą skalę. Dla mnie, myślę, że wykres minutę zawiera mnóstwo hałasu ze względu na fakt, że masz ograniczoną okienko z poprzedniej historii cen i prostego faktu, że nie wiele działań zazwyczaj występuje w przeciągu jednej minuty. Dlatego też, gdy handel dziesięcio- lub piętnastominutowy expiries, chciałbym użyć wykresu pięć minut, co daje solidną mieszankę przeglądania cena akcji na bardziej poziomie mikroskopowym, a jednocześnie dając dość okienkiem, aby zobaczyć, jak cena ma działał w ciągu ostatnich kilku godzin. Ale jeśli wykres minutę jest preferowany okienkiem, to jest to całkowicie w porządku. Trading jest głównie o pokazanie, co działa dla Ciebie.

5. Zawsze staramy się poprawić 

Patrząc w kierunku zasobów, które mogą pomóc poprawić handlu jest niezbędna. Inwestowanie w siebie w postaci wykształcenia jest ważny przez całe życie. Nauka nową strategię handlową lub techniki inwestycyjne lub coś związanego z obrotu może być bardzo satysfakcjonujące. Internet ma wiele zasobów (binaryoptions.net jest jednym z nich) i istnieje wiele książek handlu, które obecnie nie można patrzeć do analizy technicznej związanej pomoc, strategia, lub podstawową inspirację.

Wniosek 

Trading powodzeniem sprowadza się do samodyscypliny, spójności i wprowadzenie wymaganego wysiłku. The Very Best przedsiębiorców i inwestorów prawie zawsze mają lat / wieloletnie doświadczenie za nimi. Przede wszystkim upewnij się, że jesteś znalezienie pewnego poziomu szczęścia w dążeniu do obrotu. Jeśli handel jest coś, co powoduje u Ciebie stres i masz problemy z nią cieszyć, są szanse, że będzie to bardzo trudne, aby odnieść sukces na niego. Powiedział, że jest to całkowicie w porządku śledzić jakość handlową usługodawcy sygnału lub mieć konto zarządzane przez służby inwestycyjnej w ogóle.Mając pasję do obrotu na pierwszym miejscu jest to, co ostatecznie powinno pozwolić Ci osiągnąć sukces w tym i dla Ciebie, aby rozwijać się w tym dążeniu do przyszłości.