misji Spółki

Banc De Binary jest dobrze znany w handlu opcji binarnych społeczności jako jeden z dostawców usług Premium. Niedawno ogłosili swoje najnowsze osiągnięcie osiągnięcie dwieście tysięcy posiadaczy rachunków www.opcjeonline.com za ich Opcje binarne platformy. Ten stat oficjalnie sprawia, że firma największym opcje binarne dostawcą na świecie i utrzymuje swoją pozycję jako jedna z najlepszych firm w swojej wybranej branży.

Sprawia ją na Listę Światowego Finance 100

Firma nie jest nowością w tego rodzaju opcjeonline osiągnięć na początku 2012 roku, Banc De Binary uczynił go do Top 100 lista światowego Finansów. Jest to elitarna grupa, która składa się z niektórych z najlepszych firm na świecie i jest częścią tego jest uważany za przywilej w tej dziedzinie. Banc De Binary szczyci operacji w 80 krajach i oferuje swoje usługi za pośrednictwem platformy internetowej bardzo wyrafinowany. Ma swoją siedzibę w http://www.opcjeonline.com/topoption/ Nowym Jorku i dokonał jego nazwę w miejscu niedostępnym i reputacji osiągniętej w tak krótkim czasie.

CEO wyraża wdzięczność

Oren Laurent, dyrektor generalny firmy, wyraził wdzięczność wobec handlowców poprzez pisma. On bezpośrednio ta dobra strona podziękował członkom 200.000 za wsparcie i lojalność, a także powiedział, że to osiągnięcie nie mogło być możliwe, jeśli nie dla nich. Powiedział, że każdy członek Banc De Binary jest częścią dziedzictwa, które zostały ustalone i również powiedział, że czuje się poczucie odpowiedzialności wobec każdego z nich. On również życzył im szczęśliwego i lukratywny doświadczenia handlowego w ciągu najbliższych dni.

Zastanawiając się nad pierwotnej misji Spółki

Pan Laurent była retrospektywna w przemówieniu do przedsiębiorców i odbite na misji na podstawie której powstała spółka.Powiedział, że głównym celem było, aby przyczynić się do świata finansowego, – Odwiedź> który był dodatni i wykonany handel łatwe do innych. Dodał, że każdy produkt i usługę oferty firmy został zaprojektowany w taki sposób, że nie jest wygodne tylko dla profesjonalnych handlowców, ale tych, którzy zaczynają też.